John Dumelo Contact Phone Number and Email Address

 john-dumelo-contact-phone-number-and-email-address -- John Dumelo contact -- John Dumelo phone number -- John Dumelo email John Dumelo Contact Phone Number and Email Address : That’s the Management Phone Number and Direct Email Address Use “John Dumelo Contact Phone Number” , Mail “Email Address” , to reach him

John Dumelo Contact Phone Number and Email Address

Your message can be noted once you make use of the Comment Box below to say what you have , and remember that apart from John Dumelo Contact Phone Number and Email Address , you can easily contact him using the media accounts below , check also Jaywon Contact Phone Number and Email Address

Twitter

Instagram

Facebook

Use the John Dumelo Contact Phone Number and Email Address , Goodluck ,….

 

Email: johndumeloofficial@gmail.comjohn-dumelo-contact-phone-number-and-email-address

25 Comments

  1. I saw what Mr. John is been doing for the people of Ghana particulary my noble region (Northern) .Your ambition of becoming the president shall be real one-day. I will love to chart with you and hopping to be among the NDC National campaign team in the year 2020.victory shall be ours. Hopping to hear from you Big bro. Bye.

  2. Am in Ghana I need to join your group for richness please call me only my brother want mW to be with his club, 0248311300,0540453580

  3. Mimi Agnes Charles, nao
    MBA msaada wa kiasi cha million mbili tu ,kwa ajili ya mtaji wa kilimo ,wewe ukiwa kama mtanzania mwenzangu,kaka,na shabiki wako,ili kujikwamua na umaskini,asante
    Namba yangu,0754020259

  4. I would like to have Diamond’s number I really love his song’s and I also want to appear on his music videos..plzz

  5. ni aje mrs diamond shabiki wako mkubwa kutoka ksm lakini mie pia nina kipaji cha kuimba ni na miaka kumi na mmja tafadhali na hitaji usaidizi wako angalao nifike ulipo sasa hivi ndio hii no yangu 0741480458

  6. I want to be greater than you. you are my mentor because you decode your dream into reality and you are versatile.Agaghi m eleda onwe m anya.

  7. Please brother how are u nd how is work?
    Please brother I want u to help me solve my problems
    Am a student from simms senior high school
    Please I don’t know much in class and I really want to be a nurse after shs,, ma parents, doesn’t have all the things I asked nd I heard about u,,that u are a good man
    Please brother help me to ma problems
    Am not a bad person,,so please help me, I want to become a nurse in future so please help me..
    Here is ma contact please 0265048498

  8. hi,mr dangote upo juu tu sana brow nacheki alikiba umempiga tatu bila,mie ni msani wa kiume toka kenye na huo uwezo wa kuimba ninayo hata kutunga shairi pia,ila tu sapot ndo sina nakuomba kaka diamond uweze nisaidia angalao mimi pia nitumie kipawa changu kama wewe,toto wa kiume wewe umenawiri kimuziki kweli,

Leave a Reply

Your email address will not be published.